Penzion Jeseníky - Hotýlek u Pekina - Nabídka práce

Nabídka práce

Do Hotýlku U Pekina hledáme nové pracovníky na následující pozice:

Servírka/Číšník

Nabízíme stabilní a dlouhodobou práci na pozici Servírka/Číšník na HPP i brigádně v mladém kolektivu.

Pracovní doba na směny (8:00 - 20:00 nebo 10:00 - 22:00 hod)

Náplň práce: Obsluha v restauraci a v letních měsících na zahrádce, obsluha na akcích, oslavách, příprava nápojů za barem.

Praxe v oboru výhodou, ale není podmínkou. Vhodné i pro absolventy. .

Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu a zdravotní průkaz

Plat: Po zaučení 800,- Kč čistého na směnu 12 hod., + proplácení přečasů: 90,- Kč/hod., proplácení dovolené, osobní ohodnocení, sptropitné

Po zkušební době měsíční benefity (využití bowlingu, wellness centra nebo víceúčelového hřiště na 4 hod.).

Personální strava, ubytování v době směn zdarma.

Pomocná síla v kuchyni

Nabízíme stabilní a dlouhodobou práci na pozici Pomocná síla v kuchyni na HPP i brigádně v mladém kolektivu.

Pracovní doba na směny (9:00 - 21:00 hod)

Náplň práce: Pomocné práce při výrobě jídel, mytí nádobí, příprava příloh, čištění zeleniny, úklid...

Plat po zaučení: 800,- Kč čistého na směnu 12 hod., + proplácení přečasů: 90,- Kč/hod., proplácení dovolené, osobní ohodnocení, sptropitné

V případě zájmu o některou z pracovních pozic zasílejte životopisy na e-mail: info@hotylekupekina.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na tel: 605 986 918.