Penzion Jeseníky - Hotýlek u Pekina - Pokoje - penzion Jeseníky

Pokoje

Wellness penzion Hotýlek U Pekina nabízí 3 typy pokojů, které splňují požadavky na komfortní a cenově dostupné ubytování v krásném prostředí Jeseníků a stane se místem, na které se budete vždy rádi vracet.

Pokoje STANDARD

  • Pokoje typu STANDARD se nachází v hlavní budově, jsou nově a vkusně vybavené ve venkovském stylu a budou splňovat požadavky i náročnějších hostů. "
  • Pokoje jsou vybaveny LCD televizí a vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem.

Ceník pokojů Standard

Penzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u Pekina

Penzion Jeseníky, Hotýlek u Pekina

 

Apartmán

  • APARTMÁN se nachází v hlavní budově, skládá se ze dvou propojených pokojů
  • Pokoj je vybaven LCD televizí, chladničkou, vlastní koupelnou s WC a vanou, jídelním stolem s židlem a pohovkou.

Ceník Apartmánu

Penzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u Pekina

Pokoje DELUXE

  • Pokoje typu DELUXE se nachází v novém křídle moderně vybaveny v elegantním stylu, splní požadavky i náročnějších hostů
  • Pokoje jsou vybaveny LCD televizí, vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem, fénem, minibarem a trezorem.

Ceník pokojů Deluxe

Penzion Jeseníky, Hotýlek u Pekina

 

Nabídka služeb pro ubytované hosty

Pro hosty nabízíme stravování: snídaně - formou rautu, polopenze - snídaně formou rautu a večeře s polévkou výběr ze dvou jídel, nebo plnou penzi - snídaně formou rautu, oběd s polévkou výběr ze dvou jídel a večeři výběr ze dvou jídel.

  Snídaně Polopenze - Večeře Plná penze - Oběd a večeře
Dospělí v ceně ubytování 110 Kč 200 Kč
Děti do 12 let v ceně ubytování 85 Kč 160 Kč

 

V penzionu mohou hosté využít zdarma: stolní tenis, dále je na recepci možné zapůjčit deskové hry, karty a další. Součástí penzionu je i koutek s knihovnou a dětským koutkem. V penzionu je možnost připojení wi-fi zdarma. V letních měsících je k dispozici venkovní bazén s lehátky pro děti pískoviště, skluzavka a trampolína.

Za poplatek je pak možno využít: wellness centrum (bazén s protiproudem, vířivá vana, parní sana), finskou saunu, bowling, billiard, tenisový kurt, minigolf a v zimě je přímo vedle penzion lyžařský areál s uměým zasněžováním.