Penzion Jeseníky - Hotýlek u Pekina - Dovolená Jeseníky - pobyty s dětmi

Dovolená pro rodiny s dětmi Jeseníky

Penzion Hotýlek u Pekina je ideálním místem na dovolenou pro rodiny s dětmi. Penzion se nachází uprostřed krásné přírody v klidné části Jeseníků a celý penzion je nekuřácký včetně restaurace.

Ubytování pro rodiny s dětmi Jeseníky

Nabízíme ubytování ve 2 - 5 lůžkových pojích podle Vašich přání a požadavku. Pro nejmenší máme k dispozici dětskou postýlku, pro větší děti dětskou postel s boční zábranou. Pokoje mají vlastní sociální zařízení s koupelnou a TV.

Děti mohou využít dětský koutek za sálem v prvním patře, kde mají přístup pouze ubytování. V dětském koutku je pro děti připraveno spoustu hraček a her pro nejmenší i starší děti, tabuli na malování a další. V sále je pak umístěn stůl na stolní tenis, který je zdarma přístupný také pouze pro ubytované.

V letních měsících mohou děti využít skluzavku, pískoviště, travnaté hřiště, trampolínu a venkovní bazén s lehátky

Starší děti a dospělí si mohou zahrát, stolní tenis, fotbal na travnatém hřišti, (zdarma) a za poplatek pak bowling, minigolf, tenis na novém tenisovém kurtu..

Dále si pak můžete odpočinout ve wellness centru, které obsahuje bazén s protiproudem, parní saunu, vířivou vanu a relaxační zonu nebo můžete navštívit finskou saunu s ochlazovacím bazénkem.

Penzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u Pekina

Do restaurace s dětmi

Na našem jídelním lístku najdete mimo jiné i dětské pokrmy spolu s dětskými přílohami, moučníky a poháry. V letních měsících nabízíme širokou nabídku nanuků.

Pro nejmenší máme k dispozici 2 dětské židličky. Dále mohou děti v letních měsících využít venku trampolínu, pískoviště, houpačky a skluzavku.