Penzion Jeseníky - Hotýlek u Pekina - Ubytování s bazénem, penzion Jeseníky. Pobyty pro rodiny s dětmi i se psem

Ubytování Jeseníky

 

Ubytování v Hotýlku u Pekina splňuje požadavky na komfortní a cenově dostupné ubytování v krásném prostředí Jeseníků a stane se místem, na které se budete chtít vždy vracet. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi. Možnost snídaně i polopenze.

Nabízíme ubytování ve 2 - 5 lůžkových pojích pro 50 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem, apartmán je vybaven vanou. Hosté si mohou vybrat ze 3 typů pokojů:

 

 

Pokoje STANDARD

  • Pokoje typu STANDARD se nachází v hlavní budově, jsou nově a vkusně vybavené ve venkovském stylu a budou splňovat požadavky i náročnějších hostů.
  • Pokoje jsou vybaveny LCD televizí a vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem, fénem a minibarem.
  • Možnost pobytu se psem.

Penzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u Pekina

 

Pokoje DELUXE

  • Pokoje typu DELUXE se nachází v novém křídle moderně vybaveny v elegantním stylu, splní požadavky i náročnějších hostů
  • Pokoje jsou vybaveny LCD televizí, vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem, fénem, minibarem a trezorem.

Penzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u Pekina

 

Apartmán

  • APARTMÁN je typu pokoje STANDARD, nachází v hlavní budově a skládá se ze dvou propojených pokojů.
  • Pokoj je vybaven LCD televizí, minibarem, fénem, vlastní koupelnou s WC a vanou, jídelním stolem s židlemi a pohovkou.
  • Možnost pobytu se psem.

Penzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u Pekina

Dovolená se psem Jeseníky

- v pokojích STANDARD - hlavní budova - možnost ubytování se psem.

 

Nabídka stravování pro ubytované hosty

Pro hosty nabízíme stravování: snídaně - formou rautu, polopenze - snídaně formou rautu a večeře s polévkou výběr ze dvou jídel, nebo plnou penzi - snídaně formou rautu, oběd s polévkou výběr ze dvou jídel a večeři výběr ze dvou jídel. Ceník polopenze naleznete zde.

Ceník stravování pro ubytované

  Snídaně Polopenze - Večeře Plná penze - Oběd a večeře
Dospělí V ceně ubytování      150 Kč             290 Kč
Děti do 12 let V ceně ubytování      110 Kč             200 Kč

 

Romantická výzdoba pokoje

Chcete překvapit svou drahou polovičku romantickou výzdobou pokoje? Pak nás neváhejte kontaktovat a my vám rádi pokoj připravíme dle vašich představ!

Cena výzdoby (Láhev sektu, kytice, plátky růží a 5 ks svíček): 1 200,- Kč

Penzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u Pekina

 

Volný čas

V penzionu mohou hosté využít zdarma: stolní tenis, dále je na recepci možné zapůjčit deskové hry, karty a další. Součástí penzionu je i koutek s knihovnou a dětským koutkem. V penzionu je možnost připojení wi-fi zdarma. V letních měsících je k dispozici venkovní bazén s lehátky pro děti pískoviště, skluzavka a trampolína.

Za poplatek je pak možno využít: wellness centrum (bazén s protiproudem, vířivá vana, parní sana), finskou saunu, bowling, billiard, tenisový kurt, minigolf a v zimě je přímo vedle penzion lyžařský areál s uměým zasněžováním.