Penzion Jeseníky - Hotýlek u Pekina - Masáže

Masáže Jeseníky

Hotýlek U Pekina nabízí nově masáže, které jsou výborné pro zmírnění bolesti, stresu, zlepšení krevního oběhu a mimo jiné uvolňují napětí. Dopřejte si na chvíli relax a odpočinek a vyberte si z naší nabídky masáž, která vám nejvíce vyhovuje.

 

 

 

Važení hosté, v tuto chvíli není možné  masáže rezervovat/ objednat !!  Děkujeme za pochopení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena masáže: 590 Kč/ 45 minut

 

 

Klasická masáž

Klasická masáž patří mezi nejoblíbenější a nejžádanější techniku a slouží k uvolnění ztuhlého svalstva nebo odstraňuje bolest způsobenou např. nevhodnými pracovními návyky nebo zvýšenou fyzickou zátěží.

 

Sportovní masáž

Sportovní masáž je založena na pevných a silných masážních tazích, které pronikají hluboko do pohybového aparátu a tím pomáhají ulevit od bolestí svalů a šlah způsobených sportovní aktivitou nebo jednostraným namáháním. Jedná se o příjemnou aktivitu, která má mnoho pozitivnívh účinků na tělo, mysl i celkovou kondici člověka.

 

Baňkování

Tato metoda vám uleví od bolesti zad a páteře, dále uvolňuje ztuhlé svalstvo, stimuluje krevní oběh, endokrinní systém i vnitřní orgány, zvyšují peristaltiku, zlepšuje trávení a vstřebávání živin Velmi účinná je i proti celulitidě. Baňkování má příznivý vliv také na detoxikaci organizmu, pozitivně působí při migréně a může pomoci i při nachlazení.

 

Masáž lávovými kameny

Přezdívá se jí jako královna masáží. Speciální hmaty s kombinací magické síly nahřátých lávových kamenů dokonale harmonizují tělo i mysl. Zbavují napětí a blažený až meditativní stav umí navodit mnohem rychleji než klasický způsob masírování. Teplo sálající z hladkého kamene postupuje do organizmu až 3 cm hluboko. Odtraňuje nervozitu, stres, nespavost a další problémy, které souvisejí s vysokými nároky na psychiku. Přináší celkové uklidnění, pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplouvají. Na tělesné úrovni pomáhá teplo z kamenů ovolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrycluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, jater a ledvin.

 

Havajská masáž

Jak je již z názvu patrné, tato masáž pochází z Havajských ostrovů. Samotná masáž zvaná Lomi - Lomi našla své základy ve stejnojmenném tradičním tanci, kde se jako hlavní prvek užívá pohybů předloktí. Havajská masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém hluboce harmonizuje, navozuje relaxaci, odstraňuje únavu a napětí a pomáhá detoxikaci organizmu.

 

Čínská tlaková masáž

Masáž, která vychází z tradiční čínské medicíny a je vůbec nejstarší druh masáže. Čínská tlaková masáž uvolňuje zablokovanou energii v organizmu. Masáž je vhodná pro ty, komu nevadí zmáčknutí některých citlivějších bodů. Pracuje se zde s větší silou, která vede k uvolnění. Je intenzivní, hodně stimuluje a spouští v těle čistící režim.

 

Reflexní masáž

Relfexní masážní terapie je tisíce let stará léčebná metoda, která pochází z východní Asie. Tato technika je postavena na tzv. reflexních bodech rozmmístěných po celém těle. Vychází ze skutečnosti, že každá z těchto oblastí je propojena s jinými, více či méně vzdáleými částmi těla. Pomocí speciálních hmatů a tlaků vyvíjených na jednotlivé reflexní body na těle můžeme působit nejen lokálně, ale také ovlivňovat vzdálené, avšak související oblsati.z