Penzion Jeseníky - Hotýlek u Pekina - Masáže

Masáže Jeseníky

Hotýlek U Pekina nabízí nově masáže, které jsou výborné pro zmírnění bolesti, stresu, zlepšení krevního oběhu a mimo jiné uvolňují napětí. Dopřejte si na chvíli relax a odpočinek a vyberte si z naší nabídky masáž, která vám nejvíce vyhovuje.

 

 

Cena masáže: 690 Kč/ 45 minut

 

 

Klasická masáž

Klasická masáž patří mezi nejoblíbenější a nejžádanější techniku a slouží k uvolnění ztuhlého svalstva nebo odstraňuje bolest způsobenou např. nevhodnými pracovními návyky nebo zvýšenou fyzickou zátěží.

 

Sportovní masáž

Sportovní masáž je založena na pevných a silných masážních tazích, které pronikají hluboko do pohybového aparátu a tím pomáhají ulevit od bolestí svalů a šlah způsobených sportovní aktivitou nebo jednostraným namáháním. Jedná se o příjemnou aktivitu, která má mnoho pozitivnívh účinků na tělo, mysl i celkovou kondici člověka.

 

Baňkování

Tato metoda vám uleví od bolesti zad a páteře, dále uvolňuje ztuhlé svalstvo, stimuluje krevní oběh, endokrinní systém i vnitřní orgány, zvyšují peristaltiku, zlepšuje trávení a vstřebávání živin Velmi účinná je i proti celulitidě. Baňkování má příznivý vliv také na detoxikaci organizmu, pozitivně působí při migréně a může pomoci i při nachlazení.

 

Masáž lávovými kameny

Přezdívá se jí jako královna masáží. Speciální hmaty s kombinací magické síly nahřátých lávových kamenů dokonale harmonizují tělo i mysl. Zbavují napětí a blažený až meditativní stav umí navodit mnohem rychleji než klasický způsob masírování. Teplo sálající z hladkého kamene postupuje do organizmu až 3 cm hluboko. Odtraňuje nervozitu, stres, nespavost a další problémy, které souvisejí s vysokými nároky na psychiku. Přináší celkové uklidnění, pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplouvají. Na tělesné úrovni pomáhá teplo z kamenů ovolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrycluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, jater a ledvin.