Penzion Jeseníky - Hotýlek u Pekina - Svatby a oslavy Jeseníky, Zlaté Hory

Pronájem salonku Jeseníky, oslavy, svatby

Vážení hosté, náš penzion nabízí pořádání skupinových či firemních akcí, seminářů, svateb, rodinných oslav apod.. Připravíme pro Vás nabídku přesně dle Vašich požadavků, můžete nás kdykoliv kontaktovat.

Kromě restaurace, kde se pořádají různé akce je součástí penzionu také sál ve druhém poschodí, který je ideálním místem pro soukromé pořádání oslav, promocí, svateb, smutečních hostin a jiných akcí pro cca 50 osob.

 

Svatební obřad 

Svatba je pro mnoho lidí považována za nejkrásnější den v životě a proto je nezbytné, aby vše proběhlo dle přání novomanželů.

Pokud chcete prožít svůj den "D" v romantickém a klidném prostředí a nechcete daleko cestovat z obřadu na svatební hostinu, pak pro vás  máme skvělé řešení:

Pro romantický svatební obřad je ideálním místem nově zrekonstruovaný kostelík Sv. Acháce, který se nachází přímo v Dolním Údolí od hotýlku vzdálen cca 200 m., můžete zde mít obřad jak církevní tak civilní..

Pokud si přejete raději venkovní obřad, můžete využít venkovní prostory přímo u hotýlku, kde vám můžeme poskytnou svatební bránu s výzdobou a posezením. Vše tak máte kompletně na jednom místě. 

 

Penzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u Pekina

 

Svatební hostina

Kapacita sálu pro uspořádání svatební hostiny v Hotýlku U Pekina je max. 55 osob. (Vzhledem k pohodlí však doporučujeme kapacitu max 50 osob). 

V případě zájmu Vám můžeme zajistit výzdobu svatební hostiny, květinovou výzdobu, hudbu, svatební cukroví, dort a další služby.

Při pořádání svatební hostiny v našem hotýlku požadujeme ubytování svatebních hostů v počtu minimálně 25 osob na 2 noci.

V případě zájmu o uspořádání svatby v našem hotýlku nás neváhejte kontaktovat na e-mail: info@hotylekupekina cz nebo na tel: 728 41 44 41. Rádi vám poskytneme podrobnější informace.

 

Půjčovna

V případě, že se rohodnete prožít svůj svatební den doma, na zahradě či v jiných prostorách, můžeme vám zapůjčit mnoho krásných dekorací a potřeb, abyste ve váš svatební den vykouzlili atmosféru, na kterou vy ani vaši hosté nezapomenou. Více info naleznete ZDE

 

Penzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u Pekina

Penzion Jeseníky, Hotýlek u PekinaPenzion Jeseníky, Hotýlek u Pekina