Penzion Jeseníky - Hotýlek u Pekina - Zima Jeseníky

Zimní pobyty

Plánujete zimní dovolenou na horách? Chcete si odpočinout od všedních dní, rádi lyžujete, běžkujete a po dni stráveném zimními aktivitami si chcete dopřát relaxace ve wellness centru? Pak věříme, že Vás zaujme naše široká nabídka pobytů a služeb. U nás máte vše na jednom místě bez každodeního cestování autem...

Hotýlek U Pekina je ideální místo pro stravení rodinné dovolené přímo na sjezdovce. Hosté mohou využít náš ski areál - 2 lyžařské vleky o delce 500 m a 510 m, dětský vlek, sjezdovka je zasněžována technickým sněhem a denně upravována rolbou. Ve Skiareálu U Pekina navíc najdete snowpark, dětský vlek, atrakce pro děti a měřenu trať.V případě zájmu o pobyt v zimních měsících vám rádi vypracujeme cenovou kalkulaci na míru nebo si můžete vybrat jeden z našich výhodných pobytových balíčků Lednové pobytové balíčky nebo Výhodné pobyty se skipasem v termínech jarních prázdninách.

Dále jsme připravili výhodné balíčky lyžařských výcviků vhodné např. pro základní školy, gymnázia, střední školy a lyžařské školy. Náš skiareál je ideální pro začínající lyžaře a díky své šířce je ideální pro lyžařské výcviky.